| Productnaam | Cool Coolers Slanke herbruikbare gelijsverpakkingen voor lunchboxen, lunchtassen |
|---|---|
| Grootte | 13.3*12.7*1.3cm of aangepast |
| Capaciteit | 160ml |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | SAP/CMC |
| Naam van het product | Koelzak Lunch IJspakketten, vriezer gelpakket voor koelzakken, lunchdoos |
|---|---|
| Grootte | 125x125x12mm of op maat |
| Capaciteit | 160ml |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC/PCM |
| Grootte | 19*8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Grootte | 17.2*10.5*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 130ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Grootte | 19*12,5*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 210g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | het blauw, kan zijn customizd |
| Grootte | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 210ml |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | SAP + gezuiverd water |
| Type | Thermische |
| Naam van het product | 600 ml herbruikbare euctische warmteplaat hdpe-plastic opslag-ijsdozen voor het opwarmen van voedsel |
|---|---|
| Grootte | 21*10*5,2 cm, 600 ml |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Hs-code | 3824999990 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 19*8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 19*8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |