| Grootte | diameter: 21.5cm, dikte: 2.5cm |
|---|---|
| Capaciteit | 730ml |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | +55 c-het verwarmen materiaal |
| Type | Thermisch |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 260g |
| Buitenmateriaal | voedselrang pp |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | kan worden aangepast |
| Grootte | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 70g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Inwendige materialen | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 19*7*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 100 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Productnaam | Het promotie Draagbare van het de Zakijs van het Giftgel Koele Koude compres van de de Pakkenlunch v |
|---|---|
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| OEM | Ja |
| buitenste materiaal | HDPE |
| Productnaam | Goedkoopste promotionele draagbare gift gel ice lunch cold pack voor lunchbox |
|---|---|
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| OEM | Ja |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | Goedkoopste promotionele draagbare gift gel ice lunch cold pack voor lunchbox |
|---|---|
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| OEM | Ja |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Naam van het product | Voedselvriendelijke stijve kunststof herbruikbare ijsblokken, koelzak ijspakketten voor lunchdoos |
|---|---|
| Grootte | 15*10*2 cm |
| Capaciteit | 200 ml |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | Coolers Slim herbruikbare gel Kleine koelkast IJspakketten voor lunchdozen, lunchtassen |
|---|---|
| Grootte | 13.3*12.7*1.3cm |
| Capaciteit | 160ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | SAP/CMC |