| Grootte | 26.5x9.7x4.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 640ml |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Productnaam | Draagbare herbruikbare bierhouder koeler ijssteen 90 ml super absorberend polymeer |
|---|---|
| Grootte | 20*2,5 cm of op maat |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Type | De Materialen van de hitteisolatie |
|---|---|
| Dikte | 1.5CM en Aangepast |
| warmtegeleidingsvermogen | ≤0.002 W/mk |
| Dichtheid | ≤5kg/m2 |
| Compressiesterkte | ≥0.12MPa |
| Grootte | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | Wit Rood Geel Blauw |
| Productnaam | Het draagbare van de de Wijnfles van de Voedselopslag van de het Bierhouder Koelere Ijsblokje Vriend |
|---|---|
| Grootte | 7.5*2.5cm, 80ml |
| Milieuvriendelijk | JA |
| OEM | JA |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | In het groot 6.4*1.5cm Mini van het het Gelijs van BPA Vrije Ronde Koude het Pakhouder voor Bierkoel |
|---|---|
| Grootte | 6.4*1.5cm, 45ml |
| Type | Thermisch |
| Gebruik | Bier, Wijn, Drank |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | De plastic Diepvriezer van de Voedselrang om van het de Houdersgel van het Vormbier het Pak van de h |
|---|---|
| Grootte | 8.8*2cm, 100ml |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| OEM | Ja |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 30*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Productnaam | HDPE de Super Houder van Mini Insulated Beer Can Cooler met Rubberring |
|---|---|
| Grootte | 6.4*1.5cm, 45ml |
| Type | Geïsoleerd |
| Gebruik | bier |
| Materiaal | HDPE+cooling gel SAP |
| Grootte | 34.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenliqulid | SAP CMC PCM |
| Type | Thermisch |
| Verpakkingstype | karton |