| Grootte | 51.5*18*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Maat | 33,5 x 15,5 x 2,7 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| innerlijke materiaal | verkoelende gel |
| Kleur | Blauw; kan worden aangepast |
| Grootte | 33,5 x 15,5 x 2,7 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | Blauw; kan worden aangepast |
| Productnaam | Kan de douane Grote Harde Opnieuw te gebruiken Draagbare Ijskast Koelere Baksteen voor Bier drinken |
|---|---|
| Grootte | 25*13*8cm |
| Volum | 1500ml |
| Gebruik | Het bier, wijn kan koelere houder |
| Materiaal | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| buitengrootte | 15*15*14cm |
|---|---|
| binnengrootte | 14*14*12cm |
| Accessoires | Het koelere pak van de golfvorm |
| Grootte voor ijspak | 14.5*11.5*4.8cm |
| Type | Houd de blikkenkoude van de melkfles |
| Productnaam | Food grade injectie water plastic ijs gel blok vriezer ijsbaksteen voor het koelen van bier |
|---|---|
| Grootte | 21*10*5.2 cm |
| Capaciteit | 600ml |
| buitenste materiaal | HDPE |
| Binnenmateriaal | Verkoelend poeder |
| Naam van het product | Draagbare HDPE-bierhouderkoeler met koelgel voor buitenactiviteiten |
|---|---|
| Grootte | 5.8*2.4cm, 60 ml |
| Type | Geïsoleerd |
| Gebruik | bier |
| Materiaal | HDPE+cooling gel SAP |
| Grootte | 26*26*2.5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | rood/blauw/geel/roze/paars |
| Productnaam | Niet Giftige Plastic het Bierhouder Koeler SAP van de Voedselrang/CMC Binnenmateriaal |
|---|---|
| Grootte | 7.5*2.5cm of aangepast |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| OEM | Ja |
| buitenste materiaal | HDPE |
| Grootte | 8.2*2cm, 7.5*2.5cm, 6.4*1.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 90g, 90g, 50g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |