| formaat | 13.5*13.5*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g / PCs |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUWE ROOD EN ANDEREN |
| Grootte | 17,8 x 12,2 x 1,4 cm |
|---|---|
| Capaciteit | 260ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermisch |
| Grootte | 37.2*21.2*5.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1600g |
| Buitenmateriaal | FDA goedgekeurde HDPE |
| Binnenliquild | Super Absorberend Polymeersap |
| Kleuren | de blauwe kleur, kan aanpassen |
| Productnaam | Vrije Harde Shell HDPE Plastic 200Ml van BPA koelt Bakstenen van het de Pakken de Koelere Ijs van he |
|---|---|
| Grootte | 15*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Grootte | 17.3*9.6*3.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 450g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Naam van het product | 350g Hard Shell Plastic Picknick Koeltas Ice Packs Vriezer Ice Bricks |
|---|---|
| Grootte | 16*16*1.4cm |
| Capaciteit | 350 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-kunststof van voedingskwaliteit |
| Inwendige materialen | SAP of CMC |
| Productnaam | Draagbare Drank die de Geïsoleerde Koelere Opslag van de ZakMoedermelk 6 koelen Flessen |
|---|---|
| Externe dimensie | 15*15*14CM |
| Interne Afmeting | 14*14*12cm |
| Gewicht | 400G |
| Binnen | 380ml ijsbaksteen |
| Productnaam | Draagbare Drank die de Geïsoleerde Koelere Opslag van de ZakMoedermelk 6 koelen Flessen |
|---|---|
| Externe dimensie | 22*15*15cmcm |
| Interne Afmeting | 14*14*12cm |
| Gewicht | 100G |
| Binnen | 600ml ijsbaksteen |
| formaat | 12*5.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 100G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenliquild | Koelvloeistof |
| Kleuren | Aangepast blauw, |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 260g |
| Buitenmateriaal | voedselrang pp |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |