| Grootte | 32.5*24,5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1500g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP Fasewijzigingsmateriaal |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Productnaam | Draagbare Drank die de Geïsoleerde Koelere Opslag van de ZakMoedermelk 6 koelen Flessen |
|---|---|
| Externe dimensie | 15*15*14CM |
| Interne Afmeting | 14*14*12cm |
| Gewicht | 400G |
| Binnen | 380ml ijsbaksteen |
| Productnaam | Draagbare Drank die de Geïsoleerde Koelere Opslag van de ZakMoedermelk 6 koelen Flessen |
|---|---|
| Externe dimensie | 22*15*15cmcm |
| Interne Afmeting | 14*14*12cm |
| Gewicht | 100G |
| Binnen | 600ml ijsbaksteen |
| Productnaam | De draagbare brijbaby isoleerde koelere de opslagzak van de zakmoedermelk voor 4 flessen |
|---|---|
| Externe dimensie | 15*15*14cm |
| Interne afmeting | 14*14*12cm |
| Gewicht | 400g |
| Binnen | 380ml ijsbaksteen |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 260g |
| buitenmateriaal | Voedselrang pp |
| Kleur | kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 260g |
| Buitenmateriaal | voedselrang pp |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Productnaam | Koele Koelere Slanke het Ijspakken van de douane100ml Mooie Kleurrijke Apple Vorm voor Lunchdoos |
|---|---|
| Grootte | 10*2cm, 100ml of aangepast |
| OEM | Ja |
| HS Code | 3824999990 |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | OEM Opnieuw te gebruiken Rond Koeler Hdpe van de Bierhouder Hard Plastiek 6.4cm X 1.5cm |
|---|---|
| Grootte | 6.4*1.5cm |
| Volume | 45ml |
| Gebruik | Bier, wijn kan koeler houder |
| Materiaal | HDPE+cooling gel SAP |
| formaat | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Innerlijke materiaal | Koelgel |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| buitengrootte | 15*15*14cm |
|---|---|
| binnengrootte | 14*14*12cm |
| Accessoires | Het koelere pak van de golfvorm |
| Grootte voor ijspak | 14.5*11.5*4.8cm |
| Type | Houd de blikkenkoude van de melkfles |