| Grootte | 8.2*2cm, 7.5*2.5cm, 6.4*1.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 90g, 90g, 50g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| kleuren | Rood |
| Productnaam | De draagbare brijbaby isoleerde koelere de opslagzak van de zakmoedermelk voor 4 flessen |
|---|---|
| Externe dimensie | 15*15*14cm |
| Interne afmeting | 14*14*12cm |
| Gewicht | 400g |
| Binnen | 380ml ijsbaksteen |
| Grootte | 8.2*2cm, 7.5*2.5cm, 6.4*1.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 90g, 90g, 50g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | rood |
| Productnaam | Van het de cilinderijs van de voedselrang opnieuw te gebruiken van het de stokbier de houderskoeler |
|---|---|
| Grootte | 20*2.5cm of aangepast |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| HS code | 3824999999 |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 8.2*2cm, 7.5*2.5cm, 6.4*1.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 90g, 90g, 50g |
| buitenste materiaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Grootte | 26.5x9.7x4.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 640ml |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | rood |
| Grootte | 25*13*8cm |
|---|---|
| Gewicht | 1400ml |
| buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| buitengrootte | 15*15*14cm |
|---|---|
| binnengrootte | 14*14*12cm |
| Accessoires | De baksteen van het moedermelkijs |
| Buitenmateriaal van ijsbaksteen | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal van ijsbaksteen | Koelgel |
| formaat | 21*10*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 450ml |
| Buitenmateriaal | High-density van de voedselrang polyethyleen |
| Binnenliqulid | Superabsorberende polymeren |
| Type | Warmte- |
| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |