| Grootte | 16.5*9*1.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g / stuk |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| Grootte | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 550g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | rood |
| Maat | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 550g |
| buitenste materiaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Grootte | 24.5*19*2cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - harde schaal - BPA-vrij |
| Binnen vloeibaar | koelgel |
| Type | Thermische |
| Verpakkingstype | Verpakking |
| Gewicht | 100 g |
|---|---|
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid |
| Binnenliquild | SAP CMC PCM koelmiddel |
| Kleuren | rood, blauw, geel, kan aangepast worden |
| Certificaten | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Specificatie | 13.5*13.5*2cm, 200g |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | kan worden aangepast |
| Productnaam | Van het de Jonge geitjesijs van de natuurlijke voedingrang Mooie Opnieuw te gebruiken van de het Pak |
|---|---|
| Grootte | 18*2.5cm, 210ml |
| Milieuvriendelijk | JA |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | Vrij hdpe van BPA plastiek |
| Grootte | 15*9*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 220g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Naam van het product | 2C - 8C Duurzame, hoogwaardige, diepgevroren medische ijskap voor geneesmiddelen |
|---|---|
| Grootte | 180,6 x 10,3 cm,22.5 x 13,5 cm |
| Capaciteit | 250 ml, 500 ml |
| Buitenmateriaal | Nylon-PE |
| Inwendige materialen | PCM |
| Grootte | 18*9.5*2.8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 350 g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |