| Grootte | 21.3*14.5*4.3cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Grootte | 20.3*20.3*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 760g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 17.3*7*4cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Gewicht | 350g |
| Kleur | blauw; kan worden aangepast |
| Maat | 23*19*4cm |
|---|---|
| Gewicht | 1200G |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| innerlijke materiaal | verkoelende gel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Maat | 30*30*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| innerlijke materiaal | verkoelende gel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Maat | Diameter: 2,5 cm Lengte: 20 cm |
|---|---|
| Gewicht | 80 g / stuk |
| buitenste materiaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| Grootte | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1500g |
| buitenste materiaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Douane |
| Grootte | 12.2*12.2*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 180G |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 19*7*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 100g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Naam van het product | 600 ml herbruikbare euctische warmteplaat hdpe-plastic opslag-ijsdozen voor het opwarmen van voedsel |
|---|---|
| Grootte | 21*10*5,2 cm, 600 ml |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Hs-code | 3824999990 |
| Buitenmateriaal | HDPE |