| Grootte | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 400 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 70g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 260 g |
| Buitenmateriaal | Voedingsmiddelen PP |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Verpakkingstype | kan worden aangepast |
| Grootte | 31x11x2cm |
|---|---|
| Gewicht | 650 g |
| Buitenmateriaal | Voedingsmiddelen PP |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Verpakkingstype | kan worden aangepast |
| Grootte | 13x3cm |
|---|---|
| Gewicht | 280 g |
| Buitenmateriaal | Voedingsmiddelen PP |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Verpakkingstype | kan worden aangepast |
| Grootte | 8*7.5*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 70g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 38.5x20x2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1200G |
| buitenste materiaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Douane |
| Grootte | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 70g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | kan zijn customizd |
| Grootte | 33,5 x 15,5 x 2,7 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | Blauw; kan worden aangepast |
| Grootte | 30*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |