| Grootte | 19.5*17.2*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 750G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 18*18*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 450 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1500G |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | douane |
| formaat | Diameter: 2.5cm Lengte: 20cm |
|---|---|
| Gewicht | 80g/PCs |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUWE ROOD EN ANDEREN |
| Grootte | 30*30*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Binnenmateriaal | EVP |
|---|---|
| buitenste materiaal | De zak van de de stoffendoek van Oxford |
| Buiten maat | 350x234x255mm |
| Volume | 20 L |
| Dikte | 30mm |
| Grootte | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1500g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | douane |
| Grootte | 30*30*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1500g |
| buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Douane |
| Grootte | 33*11*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 580g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |