| Grootte | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 550g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | rood |
| Grootte | 51.5*18*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Grootte | 19.5*17.2*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 750G |
| buitenste materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Naam van het product | Ik heb ook geprobeerd twee lege flessen aan te sluiten. |
|---|---|
| Grootte | 23.5*6*3cm of aangepast |
| Capaciteit | 330ml |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC/PCM |
| Grootte | 30*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Productnaam | 200ML van het de Zakijs van de golfvorm Koele van het de Pakken Opnieuw te gebruiken Ijs het Gelbaks |
|---|---|
| Grootte | 16.5*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Grootte | 17.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 450 g |
| Buitenmateriaal | veilig HDPE-vast plastic |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Productnaam | Het niet Bijtende Blok van het de Koelerijs van Picknick Opnieuw te gebruiken Eutectische Koude Plat |
|---|---|
| Afmeting | 14.3*7.7*3.8cm, 17.3*9.6*3.8cm, 21*11.6*3.8cm of aangepast |
| OEM | Ja |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | Van het Ijs Eutectische Koude Platen van het douane de Harde Plastic Gel Bakstenen van het de Koeler |
|---|---|
| Grootte | 17*11*1cm of aangepast |
| Capaciteit | 180ml |
| Buitenmateriaal | PE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Grootte | 22.5x18.5x3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| kleuren | Douane |