| Grootte | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Grootte | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
|---|---|
| buitenste materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Soort verpakking | Kan worden aangepast |
| Naam van het product | 350g Hard Shell Plastic Picknick Koeltas Ice Packs Vriezer Ice Bricks |
|---|---|
| Grootte | 16*16*1.4cm |
| Capaciteit | 350 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-kunststof van voedingskwaliteit |
| Inwendige materialen | SAP of CMC |
| Grootte | 22*11*1,8 cm;21.8*15*3cm; 23*19*4cm |
|---|---|
| Gewicht | 300 g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Naam van het product | Hoogwaardige HDPE-plastic 600 g gel ijsblokken koeling voor voedsel en drank |
|---|---|
| Grootte | 21.8*15*3cm |
| Gewicht | 600 g |
| Materiaal | HDPE plastiek met gel koelvloeistof |
| Kleur | Accepteer de gewoonte |
| Grootte | 32.5x22.5x2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| kleuren | Douane |
| Grootte | 25,8 * 19,2 * 3,8 cm; 20*16.6*3.8 cm; 15.7*10.3*3.8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g, 750g, 350g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 550g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| kleuren | Rood |
| Grootte | 35 x 22 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800g |
| Buitenmateriaal | Plastic HDPE |
| Binnenliquild | Koelvloeistof |
| Kleuren | wit, blauw, kan worden aangepast |
| Naam van het product | Plastic eutectic koelplaten ijssteen voor voedsel langdurig vervoer |
|---|---|
| Grootte | 16.3*9,5*3,8 cm |
| Capaciteit | 400ml |
| Buitenmateriaal | BPA-vrij hdpe-plastic |
| Inwendige materialen | Superabsorberend polymeer |