| Grootte | 22.5x18.5x3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| kleuren | Douane |
| Naam van het product | Blauw Draagbare koelzak IJspak Herbruikbare koelpakjes |
|---|---|
| Grootte | 16.5*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | SAP |
| Grootte | 23.5*19.5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| formaat | 22*16.5*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 800g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Innerlijke materiaal | Koelgel |
| kleur | kan zijn customizd |
| Maat | 18*9.5*2.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 350 g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Innerlijke materiaal | Koelgel |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 26.5x9.7x4.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 640ml |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | rood |
| Maat | 33,5 x 15,5 x 2,7 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| innerlijke materiaal | verkoelende gel |
| Kleur | Blauw; kan worden aangepast |
| Grootte | 34,8 x 22,4 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Type | 700 Oxford stof isoleerde Koelste Koele ijsdoos voor medisch vaccinvervoer |
|---|---|
| Buitengrootte | 46*30.5*35cm |
| Capaciteit | 24L |
| Gebruikt voor | Voor blikken, voedsel, geneeskunde, vaccin |
| Toebehoren | Gelpakken |
| Grootte | 33.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |