| formaat | 21*10*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 450 g |
| Buiten Materiaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen Materiaal | gel koelvloeistof |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Gewicht | 7500g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen vloeistof | koelgel |
| kleuren | Blauw wit, |
| Grootte | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 210ml |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | Koelgel (SAP) |
| Type | Thermisch |
| Grootte | 34.8*22.5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800g |
| Buitenmateriaal | plastic HDPE |
| Binnenliquild | koelvloeistof |
| Kleuren | wit, blauw, kan worden aangepast |
| Productnaam | Geschikte & verse koele het ijspakken van de koelers slanke lunch |
|---|---|
| Materiaal | HDPE plastiek met gel koelvloeistof |
| Grootte | 12.2*12.2*1.2cm |
| Gewicht | 130G |
| Kleur | kan worden aangepast |
| formaat | 17.5*9*3.5 |
|---|---|
| Gewicht | 500 ml |
| Buitenmateriaal | Hdpe van de voedselrang hard plastiek |
| Binnenliquild | Koelsap-gel |
| Kleuren | Het blauw, kan worden aangepast |
| Maat | 16x16x1.4cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| buiten materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| binnenkant materiaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; op maat |
| Grootte | 17.5*4*7cm |
|---|---|
| Gewicht | 400g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang hard plastiek |
| Binnenliquild | Koelsap-gel |
| Kleuren | het blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 100g |
| buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | rood |
| Naam van het product | IJssubstitutie Koelkoelers Slim Lunch IJspakketten Afweermiddel Set Voor Voedselcontainer |
|---|---|
| Grootte | 20 x 13 x 1,5 cm |
| Capaciteit | 300 ml |
| Buitenmateriaal | BPA-vrij herbruikbaar hdpe-plastic |
| Inwendige materialen | SAP of CMC |