| Grootte | 12.2*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 130 g / stuk |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | koeling SAP |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| Maat | kan aangepast worden |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelpoeder |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan aangepast worden |
| Grootte | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1500g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | douane |
| Grootte | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1500g |
| buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Douane |
| Naam van het product | Harde kunststof herbruikbare vriezer Eutectische koeler IJspak PCM Faseveranderingsmateriaal |
|---|---|
| Grootte | 25*20*3 cm of aangepast |
| Capaciteit | 1000 ml |
| Buitenmateriaal | PE-plastic |
| Inwendige materialen | SAP/CMC/PCM |
| Grootte | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1500g |
| buitenste materiaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Douane |
| Size | 43.8*22*3cm |
|---|---|
| Weight | 2400g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inside liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Can be customized |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 14.3 * 7.7 * 3.8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 280 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | niet-giftige koelvloeistof |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Grootte | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Gewicht | 7500g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | Wit, Blauw. |