| Grootte | 22,5 x 18,5 x 3,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Koelgel / SAP / CMC / PCM |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 2600g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | niet-giftige koelvloeistof |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Grootte | 22,5 x 18,5 x 3,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Koelgel / SAP / CMC / PCM |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | Plastic HDPE |
| Binnenliquild | Koelvloeistof |
| Kleuren | wit, blauw, kan worden aangepast |
| Productnaam | Water Gevulde van de de Diepvriezer Koelere Baksteen van Ijspakken het Ijs Koelpakken voor Koelere Z |
|---|---|
| Grootte | 18*10.5*3cm of aangepast |
| OEM | Ja |
| capaciteit | 450ML |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 18*9.5*2.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 17.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 18*9.5*2.8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 350 g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Productnaam | HDPE de Super Houder van Mini Insulated Beer Can Cooler met Rubberring |
|---|---|
| Grootte | 6.4*1.5cm, 45ml |
| Type | Geïsoleerd |
| Gebruik | bier |
| Materiaal | HDPE+cooling gel SAP |
| Grootte | 42.5*29*3cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | afhankelijk van je temperatuur |
| Kleuren | Blauw, kan worden aangepast, de MOQ is 3000pcs |
| Certificaten | FDA SGS MSDS CPSIA EU |