| Grootte | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 480ml |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | koelgel |
| Type | Thermische |
| Productnaam | OEM Opnieuw te gebruiken Rond Koeler Hdpe van de Bierhouder Hard Plastiek 6.4cm X 1.5cm |
|---|---|
| Grootte | 6.4*1.5cm |
| Volume | 45ml |
| Gebruik | Bier, wijn kan koeler houder |
| Materiaal | HDPE+cooling gel SAP |
| Grootte | 30*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Koeling SAP / CMC / PCM |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Grootte | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid (HDPE) |
| Binnenliquild | witte container met kleurrijke gel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 4200g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | Wit Blauw |
| Grootte | 28,6 x 11,2 x 9 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - hard plastic |
| Binnen vloeibaar | SAP - MSDS goedgekeurd |
| Type | Thermisch |
| verpakkingsvorm | Verpakking |
| Grootte | 21 x 12 x 4,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 505 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | koelgel |
| Type | Thermische |
| Size | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 4200g |
| Outer material | Food grade HDPE |
| Inside liquild | Cooling gel |
| Kleuren | Wit, Blauw. |
| Grootte | 21*11,6*3,8 m |
|---|---|
| Gewicht | 650 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | niet-giftige koelvloeistof |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Productnaam | Opnieuw te gebruiken Langdurige Koude Diepvriezerpakken voor Koeler, Lunchzakken, Koelere Rugzakken |
|---|---|
| Grootte | 22.5*13.5cm of aangepast |
| OEM | JA |
| Capaciteit | 500ml |
| Buitenmateriaal | HDPE |