| Grootte | 20.3*20.3*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 760g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Productnaam | De harders koelen het koelere substituut van het lunchpakijs voor thermische zak met het koelen van |
|---|---|
| Grootte | 15*9*2cm, 220ml |
| Capaciteit | 220ml |
| Buitenmateriaal | Vrij hdpe van BPA plastiek |
| binnenmateriaal | SAP die gel koelen |
| Productnaam | De geschikte & Verse Koele Koelere Slanke de Dooskoeler van de Gellunch pakken/OEM van het Ijsblok i |
|---|---|
| Grootte | 25*20*1cm of aangepast |
| OEM | JA |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 21 x 12 x 4,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 505 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | koelgel |
| Type | Thermische |
| Naam van het product | Super absorberend polymeer herbruikbaar koelzak ijspakjes vers voedselpakket voor lunchzak |
|---|---|
| Grootte | 16,5 x 8,8 x 1,5 cm |
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | BPA-vrij herbruikbaar hdpe-plastic |
| Inwendige materialen | SAP of CMC |
| Naam van het product | 350g Hard Shell Plastic Picknick Koeltas Ice Packs Vriezer Ice Bricks |
|---|---|
| Grootte | 16*16*1.4cm |
| Capaciteit | 350 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-kunststof van voedingskwaliteit |
| Inwendige materialen | SAP of CMC |
| Grootte | 19*19*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 290ml |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | Koelgel (SAP) |
| Type | Thermisch |
| Maat | 19*19*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 290ml |
| buitenste materiaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermisch |
| Productnaam | SGS keurde pak van het het gel koelere ijs van de voedselrang het uiterst dunne met het koelen gel b |
|---|---|
| Grootte | 19*15*1.2cm |
| Capaciteit | 260ml |
| buitenmateriaal | opnieuw te gebruiken HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | SAP of CMC of PCM |
| Grootte | 25 x 20 x 1 cm |
|---|---|
| Capaciteit | 450ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |