| Naam van het product | PCM-faseveranderingsmateriaal herbruikbare eutectische koude plaat met verschillende toepassingen |
|---|---|
| Grootte | 24.5*24,5*2,5 cm of op maat |
| Capaciteit | 1200Ml |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Inwendige materialen | SAP/CMC/PCM |
| Grootte | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 480ml |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | koelgel |
| Type | Thermische |
| Grootte | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 550 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP-gel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Naam van het product | 18.6*10.3CM PCM-ijsblokken voor medische opslag en transport |
|---|---|
| Grootte | 180,6 x 10,3 cm,22.5 x 13,5 cm |
| Capaciteit | 250 ml, 500 ml |
| Buitenmateriaal | Nylon-PE |
| Inwendige materialen | PCM |
| Grootte | 20 x 12 x 3,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 600 ml |
| Buitenmateriaal | polyethyleen met een hoge dichtheid, goedgekeurd door de SGS |
| Binnen vloeibaar | Koelgel, MSDS |
| Vriespunt | 0 graden |
| Grootte | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | Wit Rood Geel Blauw |
| Grootte | 17.2*10.5*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 130ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Maat | 52,5 x 32,8 x 3,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| innerlijke materiaal | verkoelende gel |
| Kleur | Blauw; kan worden aangepast |
| Naam van het product | IJssubstitutie Koelkoelers Slim Lunch IJspakketten Afweermiddel Set Voor Voedselcontainer |
|---|---|
| Grootte | 20 x 13 x 1,5 cm |
| Capaciteit | 300 ml |
| Buitenmateriaal | BPA-vrij herbruikbaar hdpe-plastic |
| Inwendige materialen | SAP of CMC |
| Maat | 26.8*14.5*2,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1,5 kg |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | Blauw |