| Grootte | 25*20*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 800 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | niet-giftige koelvloeistof |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Grootte | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | Poeder |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| verpakkingsvorm | Kan aangepast worden |
| Grootte | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | Poeder |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| verpakkingsvorm | Kan aangepast worden |
| Grootte | 10 × 10 × 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 160g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Productnaam | Food grade injectie water plastic ijs gel blok vriezer ijsbaksteen voor het koelen van bier |
|---|---|
| Grootte | 21*10*5.2 cm |
| Capaciteit | 600ml |
| buitenste materiaal | HDPE |
| Binnenmateriaal | Verkoelend poeder |
| Grootte | 30*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Koeling SAP / CMC / PCM |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Grootte | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Maat | 52,5 x 32,8 x 3,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| innerlijke materiaal | verkoelende gel |
| Kleur | Blauw; kan worden aangepast |
| Grootte | 40*26*4 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | Plastic HDPE |
| Binnenliquild | Koelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 22,5 x 18,5 x 3,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Koelgel / SAP / CMC / PCM |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |