| Productnaam | Mini Slim Foot Pad Shape-van het het Ijspak van de Gelpeuter het Ijsblokken van Refreezable |
|---|---|
| Grootte | 14*7.5*1cm |
| Capaciteit | 90ml |
| HS Code | 3824999999 |
| Materiaal | HDPE+SAP |
| Gebruik | Houd voedsel en drank koud |
|---|---|
| Ontwerp | Duurzaam |
| Veiligheid | Niet giftig en vrij van BPA |
| Capaciteit | 1.2L |
| Temperatuur | 0°C, -5°C, -10°C, -15°C, -20°C, -25°C |
| Productnaam | De harders koelen het koelere substituut van het lunchpakijs voor thermische zak met het koelen van |
|---|---|
| Grootte | 15*9*2cm, 220ml |
| Capaciteit | 220ml |
| Buitenmateriaal | Vrij hdpe van BPA plastiek |
| binnenmateriaal | SAP die gel koelen |
| Grootte | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
|---|---|
| Capaciteit | 480ml |
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - hard plastic |
| Binnen vloeibaar | Koelpoeder - Superabsorberend polymeer |
| Type | Thermische |
| Grootte | 24.5*19*2cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - harde schaal - BPA-vrij |
| Binnen vloeibaar | koelgel |
| Type | Thermische |
| Verpakkingstype | Verpakking |
| Gewicht | 70 g |
|---|---|
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid |
| Binnenliquild | SAP CMC PCM |
| Kleuren | rood, blauw, geel, kan aangepast worden |
| Certificaten | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Productnaam | Koele Koelere Slanke het Ijspakken van de douane100ml Mooie Kleurrijke Apple Vorm voor Lunchdoos |
|---|---|
| Grootte | 10*2cm, 100ml of aangepast |
| OEM | Ja |
| HS Code | 3824999990 |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | De niet-toxische HDPE plastic 600ml fles van het ijspak voor drank het koelen |
|---|---|
| Grootte | 18.5*11.7*3.3cm |
| Capaciteit | 600ml |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Grootte | 25*20*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 800 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | niet-giftige koelvloeistof |
| Kleuren | Kan aangepast worden |
| Ontwerp | Slank en lichtgewicht |
|---|---|
| Gebruik | Houd voedsel en drank koud |
| Kleur | Wit |
| Gewicht | 2 pond |
| Duurzaamheid | Opnieuw te gebruiken |