| Naam van het product | Ik heb ook geprobeerd twee lege flessen aan te sluiten. |
|---|---|
| Grootte | 23.5*6*3cm of aangepast |
| Capaciteit | 330ml |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Inwendige materialen | SAP/CMC/PCM |
| Productnaam | Water Gevulde van de de Diepvriezer Koelere Baksteen van Ijspakken het Ijs Koelpakken voor Koelere Z |
|---|---|
| Grootte | 18*10.5*3cm of aangepast |
| OEM | Ja |
| capaciteit | 450ML |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 18x18 |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| buitenmateriaal | Nylon PE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | PCM |
| Kleur | Lichtblauw, blauw, donkerblauw; kan worden aangepast |
| Grootte | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 2600g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Naam van het product | Koelzak Lunch IJspakketten, vriezer gelpakket voor koelzakken, lunchdoos |
|---|---|
| Grootte | 125x125x12mm of op maat |
| Capaciteit | 160ml |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC/PCM |
| Productnaam | Opnieuw te gebruiken Langdurige Koude Diepvriezerpakken voor Koeler, Lunchzakken, Koelere Rugzakken |
|---|---|
| Grootte | 22.5*13.5cm of aangepast |
| OEM | JA |
| Capaciteit | 500ml |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 210ml |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | SAP + gezuiverd water |
| Type | Thermische |
| Grootte | 245*145*15 mm |
|---|---|
| Gewicht | 390G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Gebruik | Houd voedsel en drank koud |
|---|---|
| Capaciteit | 1L |
| Gewicht | 1 pond |
| Temperatuur | 0°C, -5°C, -10°C, -15°C, -20°C, -25°C |
| Kleur | Wit |
| Grootte | 15*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |