| Grootte | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 550g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | rood |
| Maat | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 550g |
| buitenste materiaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Grootte | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 550g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| kleuren | Rood |
| Grootte | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 550 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP-gel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 25*15*3.5 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | afhankelijk van je temperatuur |
| Kleuren | Blauw, kan worden aangepast, de MOQ is 3000pcs |
| Certificaten | FDA SGS MSDS CPSIA EU |
| Naam van het product | 20*20*1.5cm vierkante opnieuw te gebruiken harde hdpe het ijspakken van de hitte plastic opslag voor |
|---|---|
| formaat | 20*20*1.5cm of aangepast |
| ODM | welkom |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Innerlijke materiaal | het materiaal van de faseverandering |
| Grootte | 21.7*15.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 550g |
| buitenste materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Grootte | 21.7*15.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 550g |
| buitenste materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Naam van het product | Het in het groot pe van de de hitteplaat van 550ml opnieuw te gebruiken eutectische plastic pak van |
|---|---|
| formaat | 20*20*1.5cm of aangepast |
| OEM | Ja |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Innerlijke materiaal | PCM |