| Weight | 2.2 Lbs |
|---|---|
| Size | Large |
| Name | Large Cooler Ice Packs |
| Durability | Reusable |
| Maat | 26.8*14.5*2,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1,5 kg |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Maat | 3,5 x 3,5 inch |
|---|---|
| Gewicht | 4 ons |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Maat | 3,5 x 2,8 x 0,5 inch |
|---|---|
| Gewicht | 100 g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Maat | 3,5 x 3,5 inch |
|---|---|
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Maat | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2,4 Ons |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materiaal | gel koelvloeistof |
| Naam van het product | 350g Hard Shell Plastic Picknick Koeltas Ice Packs Vriezer Ice Bricks |
|---|---|
| Grootte | 16*16*1.4cm |
| Capaciteit | 350 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-kunststof van voedingskwaliteit |
| Naam van het product | Blauw Draagbare koelzak IJspak Herbruikbare koelpakjes |
|---|---|
| Grootte | 16.5*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |