| Grootte | 18,3 x 11,2 x 1,6 cm |
|---|---|
| Gewicht | 320 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Verkoelende SAP-gel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 31.5*17,5*1,8cm |
|---|---|
| Gewicht | 800 g |
| Buitenmateriaal | Hoogdichtheidspolyethyleen HDPE van levensmiddelenkwaliteit |
| Binnenliquild | SAP-gel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 29 x 20 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer, CMC, PCM |
| Kleuren | Blauw |
| Grootte | 36*21*1,8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1100 g |
| Buitenmateriaal | Food grade HDPE harde schaal plastic, BPA vrij |
| Binnenliquild | Verkoelende gel, niet giftig |
| Kleuren | Wit |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | Plastic HDPE |
| Binnenliquild | Koelvloeistof |
| Kleuren | wit, blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 52 x 18 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2500g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP of CMC of PCM |
| Kleuren | Blauw, kan worden aangepast, de MOQ is 3000pcs |
| Grootte | 30*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Koeling SAP / CMC / PCM |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Grootte | 24.5*24.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 1038 g |
| Buitenmateriaal | Plastic HDPE |
| Binnenliquild | Koelvloeistof |
| Kleuren | witte container met blauwe gel, kan ook worden aangepast |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | Plastic HDPE |
| Binnenliquild | Koelvloeistof |
| Kleuren | wit, blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 40*20*4.1cm |
|---|---|
| Gewicht | 3000 g |
| Buitenmateriaal | Plastic HDPE |
| Binnenliquild | Koelvloeistof |
| Kleuren | wit, blauw, kan worden aangepast |