| Grootte | 19 x 12,5 x 1 cm stuks |
|---|---|
| Gewicht | 200 g / stuk |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 30*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 18,3 x 11,2 x 1,6 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | Grijs, kan aangepast worden |
| Grootte | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
|---|---|
| buitenste materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Soort verpakking | Kan worden aangepast |
| Grootte | 34,8 x 22,4 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800 g - 2000 g |
| Buitenmateriaal | FDA-goedgekeurd HDPE |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | blauw |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 52,5 x 32,8 x 3,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan worden aangepast |
| Specificatie | 13.5*13.5*2cm, 200g |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |