| Grootte | 52,5 x 32,8 x 3,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan worden aangepast |
| Grootte | kan worden aangepast |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel of poeder |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| formaat | 12*5.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 100G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenliquild | Koelvloeistof |
| Kleuren | Aangepast blauw, |
| formaat | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Innerlijke materiaal | Koelgel |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Grootte | 7*7*1.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 45G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 400 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | PCM |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 21 x 10 x 3,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 450G 600G |
| Buitenmateriaal | HDPE zonder BPA voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer SAP |
| Kleuren | Het kan worden aangepast |
| Grootte | 16,5 x 9,7 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 400G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 19.5*12*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 450g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 15.8*9.8*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 400g |
| buitenste materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; op maat |