| Grootte | 18*9.5*2.8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 28,6 x 11,2 x 9 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - hard plastic |
| Binnen vloeibaar | SAP - MSDS goedgekeurd |
| Type | Thermisch |
| verpakkingsvorm | Verpakking |
| Grootte | 23 x 17 x 9 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - hard plastic |
| Binnen vloeibaar | SAP - MSDS goedgekeurd |
| Type | Thermische |
| Verpakkingstype | Verpakking |
| Grootte | 10,8 x 5,8 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 100G |
| buitenste materiaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Grootte | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 150g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| KLEUREN | Rood |
| Productnaam | OEM Plastic Kleurrijk 400g het Ijspak van de Lucht Koeler Ventilator voor de Zomer het Koelen |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Capaciteit | 400ml |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| formaat | Diameter: 2.5cm Lengte: 20cm |
|---|---|
| Gewicht | 80g/PCs |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUWE ROOD EN ANDEREN |
| Grootte | 10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 100g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| kleuren | Rood |
| Grootte | 10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 100G |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| formaat | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 130g / PCs |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUWE ROOD EN ANDEREN |