| Grootte | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 210ml |
| buitenste materiaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermisch |
| formaat | 13.5*13.5*2CM /5.04 *5.04*0.55 duim/elk ijspak |
|---|---|
| Capaciteit | 200 g /pcs/3oz/elk ijspak |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | Koelgel (SAP) |
| Type | Warmte- |
| Grootte | 34.8*22.5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | plastic HDPE |
| Binnenliquild | koelvloeistof |
| Kleuren | wit, blauw, kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE |
|---|---|
| Binnenliquild | Gel |
| Kleuren | Geel |
| Certificaten | FDA-SGS MSDS CPSIA |
| verpakkingstype | karton |
| Productnaam | De geschikte & Verse Koele Koelere Slanke de Dooskoeler van de Gellunch pakken/OEM van het Ijsblok i |
|---|---|
| Grootte | 25*20*1cm of aangepast |
| OEM | JA |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 20 x 12 x 3,5 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan aangepast worden |
| Grootte | 35*15*3.5cm 19*15*1.8cm 25*15*1.5cm 25*15*3.5cm 31.5*17.5*1.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 1500 g 400 g 550 g 1000 g 800 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP-gel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 20*12*3.5cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | kan worden aangepast |
| Naam van het product | 200 ml niet-toxisch stijf plastic koeler koeler ijspak vriezer ijzelsteen voor lunchzak |
|---|---|
| Grootte | 15*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200 ml |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 25 x 20 x 1 cm |
|---|---|
| Gewicht | 450 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | kan worden aangepast |