| formaat | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Innerlijke materiaal | Koelgel |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Grootte | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 210ml |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | Koelgel (SAP) |
| Type | Thermisch |
| Grootte | 10,8 x 5,8 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 130 g / stuk |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| Grootte | 21 maal 10 maal 3,5 cm 20 maal 12 maal 3.5 |
|---|---|
| Gewicht | 450G 600G |
| Buitenmateriaal | HDPE zonder BPA voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer SAP |
| Kleuren | Het kan worden aangepast |
| Productnaam | 200ML van het de Zakijs van de golfvorm Koele van het de Pakken Opnieuw te gebruiken Ijs het Gelbaks |
|---|---|
| Grootte | 16.5*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenmateriaal | SAP |
| buitengrootte | 15*15*14cm |
|---|---|
| binnengrootte | 14*14*12cm |
| Accessoires | Het koelere pak van de golfvorm |
| Grootte voor ijspak | 14.5*11.5*4.8cm |
| Type | Houd de blikkenkoude van de melkfles |
| Naam van het product | Blauw Draagbare koelzak IJspak Herbruikbare koelpakjes |
|---|---|
| Grootte | 16.5*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | SAP |
| Productnaam | FDA-goedgekeurde herbruikbare, stijve, slanke gel-koeler-ijspakketten van voedingskwaliteit voor lun |
|---|---|
| Maat | 14.5*9.8*2cm of aangepast |
| capaciteit | 230ml |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC/PCM |
| Gewicht | 100 g |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Rood, op maat. |
| Certificaten | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Grootte | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 2600g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |