| Grootte | 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Gewicht | 160g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Naam van het product | FDA Plastic Instant herbruikbare zak ijs koelpak voor voedselopslag voor kamperen en picknicken |
|---|---|
| Grootte | 16.5*7.4*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | PE-plastic |
| Inwendige materialen | SAP |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | kleurrijk; douane |
| Productnaam | Niet-toxisch Voedsel Veilig PCM Koelgelpak - keur douane goed |
|---|---|
| Maat | 16.5*8.8*3.5cm |
| Gewicht | 400g |
| Kleur | kan aangepast worden |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Productnaam | Niet-toxisch voedselveilig PCM koelgelpakket - Aanvaard custom |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Gewicht | 400 g |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Type | De rugzak van de moedermelkverzekering |
|---|---|
| Materiaal | Warmte- |
| Ijspak | HDPE het plastiek van de voedselrang |
| Functie | Eco-Friendly |
| Brand name | JS |
| Grootte | kan worden aangepast |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | kan worden aangepast |
| Productnaam | Ingespoten HDPE van de WaterMoedermelk Verwijderbaar Hard Plastic Ijs Koeler Pak |
|---|---|
| Grootte | 20.5*10*5.5cm |
| Capaciteit | 600ML |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenmateriaal | koelpoeder |
| formaat | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 130g / PCs |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUWE ROOD EN ANDEREN |
| Grootte | 10,8 x 5,8 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 130 g / stuk |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |