| Grootte | 34.8*22.4*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Naam van het product | Hoogwaardige 52*18*2 cm grote koeler ijs koelpakket plastic voor koelkast |
|---|---|
| Grootte | 52 x 18 x 2 cm |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Blauw |
| Productnaam | Goedkoopste promotionele draagbare gift gel ice lunch cold pack voor lunchbox |
|---|---|
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| OEM | Ja |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 19*7*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 100G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | kan zijn customizd |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Inwendige materialen | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 12.2*12.2*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 180G |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Maat | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen materiaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| formaat | 15*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| Buiten Materiaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen Materiaal | gel koelvloeistof |
| kleur | Op maat |
| Grootte | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 210ml |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | Koelgel (SAP) |
| Type | Thermisch |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |