| Grootte | 14.3*7.7*3.8cm;17.3*9.8*3.8cm;21*11.6*3.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 280g, 450g, 650g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Grootte | 21.7*15.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 550g |
| buitenste materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |