| Grootte | 12.2*12.2*1.2cm 17.8*12.2*1.2cm 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Capaciteit | 130 ml 200 ml 160 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | koelgel |
| Type | Thermische |
| Grootte | 7*7*1,4 cm |
|---|---|
| Gewicht | 45g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer, carboxylmethylcellulose |
| Kleuren | Blauw, rood, roze, op maat. |
| Grootte | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 350 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Productnaam | Super Absorberende van het Ijspakken van de Polymeer Koele Zak de Diepvriezerkoude compressen 200ML |
|---|---|
| Grootte | 15*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| buitenste materiaal | HDPE |
| Binnenmateriaal | Superabsorberend polymeer |
| Grootte | 8*7.5*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 85 g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Blauw rood, |
| Grootte | 12*5.8*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 100 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Koelmiddel |
| Kleuren | Blauw, op maat. |
| Grootte | 15*10*1 cm |
|---|---|
| Gewicht | 100 g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | Koeling SAP vloeistof |
| Kleuren | Blauw wit, |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Grootte | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 400 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | PCM |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 16,5 x 9,7 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 400 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |