| formaat | 13.5*13.5*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g / PCs |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUWE ROOD EN ANDEREN |
| formaat | 11.57*11.57*4.46cm |
|---|---|
| Gewicht | 360g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Innerlijke materiaal | PCM |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| formaat | 17.5*9*3.5 |
|---|---|
| Gewicht | 500 ml |
| Buitenmateriaal | Hdpe van de voedselrang hard plastiek |
| Binnenliquild | Koelsap-gel |
| Kleuren | Het blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 16,5 x 9,7 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 400G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 12.2*12.2*1.2cm 17.8*12.2*1.2cm 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Capaciteit | 130 ml 200 ml 160 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | koelgel |
| Type | Thermische |
| grootte | 30*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 17.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 10,8 x 5,8 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 130 g / stuk |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| Grootte | 17.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | Wit Rood Geel Blauw |