| formaat | 13.5*13.5*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g / PCs |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUWE ROOD EN ANDEREN |
| Grootte | 16.5*9*1.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g / stuk |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| Productnaam | HDPE de plastic 400ml van de voedselrang fles van het ijspak voor drank het koelen |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Capaciteit | 400ml |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Grootte | 20 x 12 x 3,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 600 ml |
| Buitenmateriaal | polyethyleen met een hoge dichtheid, goedgekeurd door de SGS |
| Binnen vloeibaar | Koelgel, MSDS |
| Vriespunt | 0 graden |
| Specificatie | 13.5*13.5*2cm, 200g |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | kan worden aangepast |
| formaat | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 130g / PCs |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUWE ROOD EN ANDEREN |
| Grootte | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 400G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | PCM |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| formaat | 14.3*7.7*3.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 280g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | blauwe |
| formaat | Diameter: 2.5cm Lengte: 20cm |
|---|---|
| Gewicht | 80g/PCs |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUWE ROOD EN ANDEREN |
| formaat | 13.5*13.5*2CM /5.04 *5.04*0.55 duim/elk ijspak |
|---|---|
| Capaciteit | 200 g /pcs/3oz/elk ijspak |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | Koelgel (SAP) |
| Type | Warmte- |