| Grootte | 20*12*3.5cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| formaat | 21*10*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 450ml |
| Buitenmateriaal | High-density van de voedselrang polyethyleen |
| Binnenliqulid | Superabsorberende polymeren |
| Type | Warmte- |
| formaat | 20*12*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 600g |
| Buiten Materiaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen Materiaal | gel koelvloeistof |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| formaat | 21*10*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 450 g |
| Buiten Materiaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen Materiaal | gel koelvloeistof |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| formaat | 21*12*4.5cm |
|---|---|
| Capaciteit | 550ML |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang - hard shell plastiek |
| Binnenliqulid | Koelpoeder - Super Absorberend Polymeer |
| Type | Houd de blikkenkoude van de melkfles |
| Grootte | 24.5*19*2cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - harde schaal - BPA-vrij |
| Binnen vloeibaar | koelgel |
| Type | Thermische |
| Verpakkingstype | Verpakking |
| Naam van het product | Voedselvriendelijke stijve kunststof herbruikbare ijsblokken, koelzak ijspakketten voor lunchdoos |
|---|---|
| Grootte | 15*10*2 cm |
| Capaciteit | 200 ml |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Grootte | 52,5 x 32,8 x 3,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan worden aangepast |
| Grootte | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
|---|---|
| Capaciteit | 480ml |
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - hard plastic |
| Binnen vloeibaar | Koelpoeder - Superabsorberend polymeer |
| Type | Thermische |