| Productnaam | het harde plastic shell pak van het gelijs voor ventilators |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Gewicht | 400g |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| formaat | 13.5*13.5*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g / PCs |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUWE ROOD EN ANDEREN |
| Grootte | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 100g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| kleuren | Rood |
| Grootte | 229*168*64 mm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - hard plastic |
| Binnen vloeibaar | SAP - MSDS goedgekeurd |
| Type | Thermische |
| Verpakkingstype | Verpakking |
| Grootte | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 380 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materiaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| buitengrootte | 15*15*14cm |
|---|---|
| binnengrootte | 14*14*12cm |
| Accessoires | De baksteen van het moedermelkijs |
| Buitenmateriaal van ijsbaksteen | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal van ijsbaksteen | Koelgel |
| Grootte | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Capaciteit | 600 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - hard plastic |
| Binnen vloeibaar | Koelpoeder - Superabsorberend polymeer |
| Type | Houd blikken melkflessen koud |
| Grootte | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | Poeder |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | kan worden aangepast |
| Grootte | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 480ml |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | koelgel |
| Type | Thermische |
| Grootte | kan worden aangepast |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel of poeder |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |