| Grootte | 34,8 x 22,4 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800 g - 2000 g |
| Buitenmateriaal | FDA-goedgekeurd HDPE |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | blauw |
| Productnaam | HDPE de plastic 400ml van de voedselrang fles van het ijspak voor drank het koelen |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Capaciteit | 400ml |
| Kleur | kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Grootte | 34,8 x 22,4 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800 g - 2000 g |
| Buitenmateriaal | FDA-goedgekeurd HDPE |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | Blauw |
| Productnaam | HDPE de plastic 400ml van de voedselrang fles van het ijspak voor drank het koelen |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Capaciteit | 400ml |
| kleur | kan worden aangepast |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Grootte | 23 x 17 x 9 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - hard plastic |
| Binnen vloeibaar | SAP - MSDS goedgekeurd |
| Type | Thermische |
| Verpakkingstype | Verpakking |
| Gewicht | 70 g |
|---|---|
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid |
| Binnenliquild | SAP CMC PCM |
| Kleuren | rood, blauw, geel, kan aangepast worden |
| Certificaten | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Gewicht | 100 g |
|---|---|
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid |
| Binnenliquild | SAP CMC PCM koelmiddel |
| Kleuren | rood, blauw, geel, kan aangepast worden |
| Certificaten | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Specificatie | 13.5*13.5*2cm, 200g |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Productnaam | De harders koelen het koelere substituut van het lunchpakijs voor thermische zak met het koelen van |
|---|---|
| Grootte | 15*9*2cm, 220ml |
| Capaciteit | 220ml |
| Buitenmateriaal | Vrij hdpe van BPA plastiek |
| binnenmateriaal | SAP die gel koelen |
| Grootte | 229*168*64 mm |
|---|---|
| Capaciteit | 1200Ml |
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - hard plastic |
| Binnen vloeibaar | Koelpoeder - Superabsorberend polymeer |
| Type | Houd blikken melkflessen koud |