| Grootte | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 400G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | PCM |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 21 maal 10 maal 3,5 cm 20 maal 12 maal 3.5 |
|---|---|
| Gewicht | 450G 600G |
| Buitenmateriaal | HDPE zonder BPA voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer SAP |
| Kleuren | Het kan worden aangepast |
| Naam van het product | 350g Hard Shell Plastic Picknick Koeltas Ice Packs Vriezer Ice Bricks |
|---|---|
| Grootte | 16*16*1.4cm |
| Capaciteit | 350 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-kunststof van voedingskwaliteit |
| Inwendige materialen | SAP of CMC |
| Naam van het product | Milieuvriendelijk, niet-toxisch, stijf plastic, diepvriesbaar, blauw ijsblokjes, 200 ml koelzak, ijs |
|---|---|
| Grootte | 15*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200 ml |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 19.5*13*4cm |
|---|---|
| Gewicht | 430g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | PCM |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Maat | 29*25*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 34,8 x 22,4 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800 g - 2000 g |
| Buitenmateriaal | FDA-goedgekeurd HDPE |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | blauw |
| Grootte | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 150 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | rood/blauw/geel/roze/paars |
| Grootte | 34,8 x 22,4 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800 g - 2000 g |
| Buitenmateriaal | FDA-goedgekeurd HDPE |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | Blauw |
| Grootte | 34,8 x 22,4 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800 g - 2000 g |
| Buitenmateriaal | FDA-goedgekeurd HDPE |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | blauw |